Тостер De'Longhi Brillante CTJX 2103.W (0230020009)
Фото 4 |
De'Longhi Brillante CTJX 2103.W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Brillante CTJX 2103.W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toster DELONGHI CTJX2103.W | 340 zł |
Toster DELONGHI CTJX2103.W | 340 zł |
Модификації De'Longhi Brillante CTJX 2103.W
Ціни на De'Longhi Brillante CTJX 2103.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Brillante CTJX 2103.W | від 340 zł | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Brillante CTJ 2103.W | від 274 zł | 8 пропозицій | ||
De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK | від 278 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →