Електрочайник De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK чорний
Фото 5 |
De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK чорний
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DeLonghi Czajnik Brilliante filtr antyskalowy 17 litra podstawa obrotowa 3 | 452 zł |
DE LONGHI Czajnik DE LONGHI Brillante KBJ 2001.BK Czarny | 239 zł |
DeLonghi Czajnik elektryczny Brillante KBJ 2001.BK - Czarny - 2000 W | 297 zł |
De'Longhi Czajnik Brillante KBJ2001. BK 0177600122 | 259 zł |
Czajnik DELONGHI KBJ 2001.BK Brillante | 247 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK
Ціни на De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Brillante KBJ 2001.W білий | від 239 zł | 11 пропозицій | ||
De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK чорний | від 223 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →