Czajnik elektryczny De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK czarny
Zdjęcia 5 |
De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeLonghi Czajnik Brilliante filtr antyskalowy 17 litra podstawa obrotowa 3 | 452 zł |
DE LONGHI Czajnik DE LONGHI Brillante KBJ 2001.BK Czarny | 239 zł |
DeLonghi Czajnik elektryczny Brillante KBJ 2001.BK - Czarny - 2000 W | 297 zł |
De'Longhi Czajnik Brillante KBJ2001. BK 0177600122 | 259 zł |
Czajnik DELONGHI KBJ 2001.BK Brillante | 247 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK
Ceny na De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Brillante KBJ 2001.W biały | od 239 zł | 12 oferty | ||
De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK czarny | od 223 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →