Електрочайник De'Longhi Brillante KBJ 2001.W білий
Фото 11 |
De'Longhi Brillante KBJ 2001.W білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Brillante KBJ 2001.W білий
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DeLonghi KBJ 2001W czajnik elektryczny biały KBJ 2001.W | 296 zł |
DE LONGHI Czajnik DE LONGHI Brillante KBJ 2001.W Biały | 239 zł |
DeLonghi Czajnik elektryczny Brillante KBJ 2001.W - Bia?y - 2000 W | 298 zł |
De'Longhi Czajnik Brillante KBJ2001.W 0177600123 | 259 zł |
Czajnik elektryczny De'Longhi Brillante KBJ 2001.W | 259 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації De'Longhi Brillante KBJ 2001.W
Ціни на De'Longhi Brillante KBJ 2001.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Brillante KBJ 2001.W білий | від 239 zł | 11 пропозицій | ||
De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK чорний | від 223 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →