Електрочайник Philips Series 5000 HD9365/10 2200 Вт 1.7 л білий
Фото 6 |
Philips Series 5000 HD9365/10 |
|
Ергономічний та екологічний елегантний електричний чайник середньої потужності з практичним корпусом, виготовленим з екологічно чистого пластику (отриманий в результаті переробки олії, використаної в процесі приготування їжі). Призначений для нагрівання або кип'ятіння об'ємом води до 1,7 л. Такої кількості вистачить для обслуговування побутових потреб сім'ї із 3-5 осіб.
Дисковий нагрівальний елемент закритого типу (2200 Вт) забезпечує нагрівання всього робочого об'єму до температури кипіння менш як за 4,5 хв. Зручний індикатор рівня з позначкою «на 1 чашку» допоможе кип'ятити рівно стільки води, скільки необхідно, заощаджуючи енергію та захищаючи навколишнє середовище. Електричний чайник Philips Series 5000 HD9365/10 оснащений широкою горловиною, що полегшує доступ до внутрішнього простору для його чищення.
Надійний термостат забезпечить автоматичне відключення підігріву під час закипання води, а системою захисту від перегріву знеструмить нагрівач при випадковому «сухому» включенні. Відкидна пружна кришка, що спрацьовує за натисканням кнопки на ручці, допоможе уникнути контакту з гарячою парою. У комплект входять кришка зйомки зі стильним дерев'яним візерунком і фільтр, що затримує частинки накипу розміром до 200 мікрон.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 5000 HD9365/10 2200 Вт 1.7 л білий
Усі ціни 11 →Philips Eco Conscious Edition czajnik seria 5000 tworzyw sztucznych na baz | 464 zł |
PHILIPS Czajnik PHILIPS HD9365/10 Eco Conscious Edition Biały mat | 219 zł |
Philips Czajnik elektryczny Series 5000 HD9365 Eco Conscious Edition - Sil | 248 zł |
Czajnik elektryczny Philips Eco Conscious Edition HD9365/10 | 219 zł |
Philips HD9365/10 biały AGDM-CZAJ-PHI-089 | 219 zł |