Електрочайник Philips Series 3000 HD9318/70 2200 Вт 1.7 л білий
Фото 7 |
Philips Series 3000 HD9318/70 2021 рікSeries 3000 |
|
Недорогий, продуктивний та надійний електрочайник від Philips. Колба цієї моделі виготовлена з термостійкого харчового пластику, а оглядове віконце має в своєму розпорядженні мірну шкалу об'єму води та кількість чашок з напоєм. У чайник вільно міститься 1,7 літра рідини. Пружна кришка зручно відкривається окремою кнопкою. У шийку виливу інтегрований знімний фільтр від накипу. Розширений носик дозволяє заповнювати колбу без відкривання верхньої кришки.
Електрочайник Philips Series 3000 HD9318/70 має світлодіодну індикацію увімкнення. Дно плоске. Дисковий ТЕН дозволяє помітно підвищити швидкість кип'ятіння води. Додатково колба з плоским дном чиститься куди зручніше і безпечніше, ніж звичайно. Для підключення живлення використовується окрема підставка. Довжина шнура зручно регулюється за рахунок намотування дроту на котушку. Комплектуючі електроконтактні групи представлені продукцією фірми Strix. Модель захищена від перегріву та википання води. ТЕН не працюватиме з порожньою колбою. Чайник підходить для частої та тривалої експлуатації. Стильний дизайн пристрою гармонійно впишеться у будь-який кухонний куточок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 3000 HD9318/70 2200 Вт 1.7 л білий
Усі ціни 14 →Philips Czajnik plastikowy Series 3000 - Pokrywka z mechanizmem sprężynowy | 105 zł |
Czajnik elektryczny Philips Seria 3000 HD9318/70 | 102 zł |
Czajnik elektryczny Philips Series 3000 HD9318/70 | 129 zł |
Philips HD9318/70 AGDM-CZAJ-PHI-087 | 105 zł |
Philips HD9318/70 1,7l 2200W | 129 zł |