Машинка для стрижки Philips Series 3000 QC5115 (QC5115/15)
Відео 2Фото 9 |
Philips Series 3000 QC5115 |
|
Можлива дитяча стрижка. Закруглені гребені від роздратування шкіри.
Живлення тільки від мережі.
. Відносно недорога машинка для стрижки волосся з непоганими для свого класу можливості налаштування довжини стрижки: діапазон від 3 до 21 мм має 10 фіксованих установок. Комплектується однією насадкою. Ширина ножа — 41 мм, Леза зроблені самозаточуються. Живлення — від мережі.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Series 3000 QC5115
Усі ціни 35 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Maszynka do włosów QC5115/15 HPPHIMWQC53 | 106 zł |
Maszynka sieciowa do włosów Philips QC 5115/16 10 ustawień długości, zesta | 119 zł |
Męska Philips QC5115/16 czarny AGDM-STRZ-PHI-167 | 130 zł |
Philips Family Hairclipper Rodzinna maszynka do strzyżenia włosów QC5115/1 | 119 zł |
Strzyżarka do włosów Philips QC5115/15 | 109 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →