Strzyżarka Philips Series 3000 QC5115 (QC5115/15)
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Philips Series 3000 QC5115 |
|
Strzyżenie dla dzieci jest możliwe. Zaokrąglone prążki podrażniające skórę.
Zasilanie tylko z sieci.
. Stosunkowo niedroga strzyżarka z dobrymi w swojej klasie opcjami regulacji strzyżenia: zakres od 3 do 21 mm ma 10 stałych ustawień. W zestawie z jedną nasadką. Szerokość noża - 41 mm. Ostrza są samoostrzące. Zasilanie sieciowe.
Jak dbać o maszynkę do strzyżenia lub trymerJak poprawnie czyścić i smarować maszynkę do strzyżenia włosów
Jak wybrać maszynkę do strzyżenia włosówPodstawowe kryteria i subtelności wyboru strzyżarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Series 3000 QC5115
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Maszynka do włosów QC5115/15 HPPHIMWQC53 | 106 zł |
Philips Family Hairclipper Rodzinna maszynka do strzyżenia włosów QC5115/1 | 119 zł |
Strzyżarka do włosów Philips QC5115/15 | 109 zł |
Męska Philips QC5115/15 AGDM-STRZ-PHI-024 | 87 zł |
Philips Maszynka do włosów QC5115/15 95903 | 122 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →