Електрочайник Optimum CX-4001 білий
Фото 5 |
Optimum CX-4001 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum CX-4001 білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Czajnik OPTIMUM PRO CX-4001 Biały | 150 zł |
Czajnik OPTIMUM PRO CX-4001 Biały | 150 zł |
Модификації Optimum CX-4001
Ціни на Optimum CX-4001 |
---|---|---|---|---|
Optimum CX-4001 білий | від 150 zł | 3 пропозиції | ||
Optimum CX-4002 чорний | від 150 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →