Електрочайник Philips Series 7000 HD9395/90 2200 Вт 1.7 л чорний
Фото 11 |
Philips Series 7000 HD9395/90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Series 7000 HD9395/90 2200 Вт 1.7 л чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Czajnik elektryczny Philips 5000 Series HD9395/90, 1.7 lGorący w środku, chłodny na zewnątrz.Ciesz się bezproblemowym gotowaniem dzięki temu czajnikowi o podwójnych ściankach! Został zbudowany tak, aby gwarantować trwałe ciepło, najwyższe bezpieczeństwo i efektywność energetyczną dzięki funkcji wskaźnika filiżanki. Aby zapewnić nieskazitelną higienę i trwałość, wewnętrzne naczynie czajnika zostało wykon... щеane ze stali nierdzewnej dopuszczonej do kontaktu z żywnością.BEZPI Przyjacielekawy.plПоскаржитись | 219 zł |
Philips Double Walled Series 5000 HD9395/90 1,7l 2200WBezpieczeństwo: OleOle.plПоскаржитись | 259 zł |
Philips Double Walled Series 5000 HD9395/90 1,7l 2200WBezpieczeństwo: RTV Euro AGDПоскаржитись | 259 zł |
Серія Philips Series 7000
від 329 zł
багатофункціональна машинка для стрижки, для еспаньйолки, для вух та носа, для гоління, для тіла, джерело живлення: акумулятор, до 180 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.5 – 16 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 279 zł
пластиковий, об'єм 1.7 л, 2200 Вт, терморегулятор, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 °C, термометр, підтримання t°
від 699 zł
роторна, 3 головки (сітки), вбудований тример, визначення щетини, вологе гоління, промивання водою, самозаточувальні леза, індикатор очищення, джерело живлення: до 60 хв
від 599 zł
Bluetooth v 5.2, 2.0 (стерео), 40 Вт, 60 – 20000 Гц, мікрофон, AAC, TWS, акумулятор 5000 мАгод, час роботи 24 год, зарядка через USB C, функція Power Bank, водонепроникна, 104x280x104 мм, 1896 г
від 1 999 zł
до 70 м², 270 м³/год, авторежим, таймер, нічний режим, управління зі смартфона, Alexa, Google Home, фільтри: гідро, HEPA, вугільний
від 371 zł
тример для бороди, для еспаньйолки, для вух та носа, для тіла, джерело живлення: акумулятор, до 120 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.5 – 20 мм, леза: нержавіюча сталь
від 500 zł
роторна, 3 головки (сітки), вбудований тример, підставка для зарядки, визначення щетини, вологе гоління, промивання водою, самозаточувальні леза, індикатор очищення, джерело живлення: до 60 хв
від 259 zł
багатофункціональна машинка для стрижки, для еспаньйолки, для вух та носа, для гоління, для тіла, джерело живлення: акумулятор, до 120 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.5 – 16 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 953 zł
роторна, 3 головки (сітки), вбудований тример, тример, універсальний гребінь, підставка для зарядки, визначення щетини, вологе гоління, промивання водою, самозаточувальні леза, індикатор очищення, джерело живлення: до 60 хв
від 313 zł
тример для бороди, для еспаньйолки, для вух та носа, для тіла, джерело живлення: акумулятор, до 120 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.5 – 20 мм, леза: нержавіюча сталь
від 595 zł
роторна, 3 головки (сітки), вбудований тример, насадка для носа, підставка для зарядки, визначення щетини, вологе гоління, промивання водою, індикатор очищення, джерело живлення: до 60 хв
від 298 zł
тример для тіла, для тіла, джерело живлення: акумулятор, до 80 хв, гребені: регульований, стрижка до 11 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 730 zł
роторна, 3 головки (сітки), вбудований тример, тример, універсальний гребінь, підставка для зарядки, визначення щетини, вологе гоління, промивання водою, індикатор очищення, джерело живлення: до 60 хв
від 269 zł
машинка для стрижки, для вух та носа, для тіла, дод. ніж для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 120 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.5 – 16 мм, леза: сталеві, вологе очищення
від 766 zł
роторна, 3 головки (сітки), вбудований тример, підставка для зарядки, визначення щетини, вологе гоління, промивання водою, самозаточувальні леза, індикатор очищення, джерело живлення: до 60 хв
від 277 zł
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.5 – 28 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 755 zł
роторна, 3 головки (сітки), вбудований тример, визначення щетини, вологе гоління, промивання водою, індикатор очищення, джерело живлення: до 60 хв
від 299 zł
багатофункціональна машинка для стрижки, для еспаньйолки, для вух та носа, для тіла, джерело живлення: акумулятор, до 120 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.5 – 16 мм, леза: нержавіюча сталь
від 700 zł
роторна, 3 головки (сітки), вбудований тример, визначення щетини, вологе гоління, промивання водою, самозаточувальні леза, індикатор очищення, джерело живлення: до 60 хв
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 368 zł
металевий, об'єм 1.7 л, 2200 Вт, терморегулятор, 70 – 100 °C, термометр, підтримання t°
від 347 zł
металевий, об'єм 1.7 л, 2200 Вт, терморегулятор, 40, 60, 80, 100 °C, підтримання t°
від 219 zł
пластиковий, об'єм 1.5 л, 2200 Вт, терморегулятор, 40 – 100 °C, термометр, підтримання t°
від 211 zł
пластиковий, об'єм 1.7 л, 2200 Вт, терморегулятор, 50, 60, 70, 80, 90, 100 °C, термометр, підтримання t°
від 269 zł
пластиковий, об'єм 1.7 л, 1800 Вт, терморегулятор, термометр, підтримання t°
від 179 zł
розумний чайник, пластиковий, об'єм 1.5 л, 1800 Вт, терморегулятор, 40 – 100 °C, термометр, підтримання t°
від 190 zł
пластиковий, об'єм 1.5 л, 2200 Вт, терморегулятор, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 °C, термометр, підтримання t°
від 338 zł
металевий, об'єм 1.7 л, 1800 Вт, терморегулятор, термометр, підтримання t°
від 183 zł
пластиковий, об'єм 1.7 л, 2200 Вт, терморегулятор, 40, 55, 80, 90, 100 °C, підтримання t°