Czajnik elektryczny Philips Series 7000 HD9395/90 2200 W 1.7 l czarny
Zdjęcia 11 |
Philips Series 7000 HD9395/90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Series 7000 HD9395/90 2200 W 1.7 l czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik elektryczny Philips 5000 Series HD9395/90, 1.7 lGorący w środku, chłodny na zewnątrz.Ciesz się bezproblemowym gotowaniem dzięki temu czajnikowi o podwójnych ściankach! Został zbudowany tak, aby gwarantować trwałe ciepło, najwyższe bezpieczeństwo i efektywność energetyczną dzięki funkcji wskaźnika filiżanki. Aby zapewnić nieskazitelną higienę i trwałość, wewnętrzne naczynie czajnika zostało wykon... więcejane ze stali nierdzewnej dopuszczonej do kontaktu z żywnością.BEZPI Przyjacielekawy.plZłóż skargę | 219 zł |
Philips Double Walled Series 5000 HD9395/90 1,7l 2200WBezpieczeństwo: OleOle.plZłóż skargę | 259 zł |
Philips Double Walled Series 5000 HD9395/90 1,7l 2200WBezpieczeństwo: RTV Euro AGDZłóż skargę | 259 zł |
Seria Philips Series 7000
od 230 zł
trymer wielofunkcyjny, do koziej bródki, do uszu i nosa, do golenia, do ciała, źródło zasilania: akumulatorowe, do 180 min, nasadki do strzyżenia: regulowane, nieruchome, fryzura 0.5 – 16 mm, ostrza: stal nierdzewna, mycie pod bieżącą wodą
od 319 zł
tworzywo sztuczne, pojemność 1.7 l, 2200 W, termostat, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 °C, termometr, utrzymywanie t°
od 699 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, wykrywanie gęstości zarostu, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, wskaźnik konieczności czyszczenia, źródło zasilania: do 60 min
od 599 zł
Bluetooth v 5.2, 2.0 (stereo), 40 W, 60 – 20000 Hz, mikrofon, AAC, TWS, akumulator 5000 mAh, czas pracy 24 h, ładowanie przez USB C, funkcja Power Bank, wodoszczelny, 104x280x104 mm, 1896 g
od 1 566 zł
do 70 m², 270 m³/h, tryb automatyczny, timer, tryb nocny, sterowanie za pomocą smartfona, Alexa, Google Home, filtry: wodny, HEPA, węglowy
od 371 zł
trymer do brody, do koziej bródki, do uszu i nosa, do ciała, źródło zasilania: akumulatorowe, do 120 min, nasadki do strzyżenia: regulowane, nieruchome, fryzura 0.5 – 20 mm, ostrza: stal nierdzewna
od 500 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, podstawka ładująca, wykrywanie gęstości zarostu, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, wskaźnik konieczności czyszczenia, źródło zasilania: do 60 min
od 259 zł
trymer wielofunkcyjny, do koziej bródki, do uszu i nosa, do golenia, do ciała, źródło zasilania: akumulatorowe, do 120 min, nasadki do strzyżenia: regulowane, nieruchome, fryzura 0.5 – 16 mm, ostrza: stal nierdzewna, mycie pod bieżącą wodą
od 953 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, trymer, regulowana nasadka grzebieniowa, podstawka ładująca, wykrywanie gęstości zarostu, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, wskaźnik konieczności czyszczenia, źródło zasilania: do 60 min
od 313 zł
trymer do brody, do koziej bródki, do uszu i nosa, do ciała, źródło zasilania: akumulatorowe, do 120 min, nasadki do strzyżenia: regulowane, nieruchome, fryzura 0.5 – 20 mm, ostrza: stal nierdzewna
od 595 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, nasadka do przycinania włosów w nosie, podstawka ładująca, wykrywanie gęstości zarostu, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, wskaźnik konieczności czyszczenia, źródło zasilania: do 60 min
od 298 zł
trymer do ciała, do ciała, źródło zasilania: akumulatorowe, do 80 min, nasadki do strzyżenia: regulowane, fryzura do 11 mm, ostrza: stal nierdzewna, mycie pod bieżącą wodą
od 766 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, podstawka ładująca, wykrywanie gęstości zarostu, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, wskaźnik konieczności czyszczenia, źródło zasilania: do 60 min
od 269 zł
strzyżarka, do uszu i nosa, do ciała, dodatkowy nóż tnący, źródło zasilania: akumulatorowe, do 120 min, nasadki do strzyżenia: regulowane, nieruchome, fryzura 0.5 – 16 mm, ostrza: stalowe, mycie pod bieżącą wodą
od 730 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, trymer, regulowana nasadka grzebieniowa, podstawka ładująca, wykrywanie gęstości zarostu, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, wskaźnik konieczności czyszczenia, źródło zasilania: do 60 min
od 277 zł
strzyżarka, źródło zasilania: akumulatorowe, do 60 min, nasadki do strzyżenia: regulowane, nieruchome, fryzura 0.5 – 28 mm, ostrza: stal nierdzewna, mycie pod bieżącą wodą
od 700 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, wykrywanie gęstości zarostu, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, wskaźnik konieczności czyszczenia, źródło zasilania: do 60 min
od 299 zł
trymer wielofunkcyjny, do koziej bródki, do uszu i nosa, do ciała, źródło zasilania: akumulatorowe, do 120 min, nasadki do strzyżenia: regulowane, nieruchome, fryzura 0.5 – 16 mm, ostrza: stal nierdzewna
od 736 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, trymer, podstawka ładująca, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, wskaźnik konieczności czyszczenia, źródło zasilania: do 60 min
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 368 zł
metalowy, pojemność 1.7 l, 2200 W, termostat, 70 – 100 °C, termometr, utrzymywanie t°
od 347 zł
metalowy, pojemność 1.7 l, 2200 W, termostat, 40, 60, 80, 100 °C, utrzymywanie t°
od 219 zł
tworzywo sztuczne, pojemność 1.5 l, 2200 W, termostat, 40 – 100 °C, termometr, utrzymywanie t°
od 212 zł
tworzywo sztuczne, pojemność 1.7 l, 2200 W, termostat, 50, 60, 70, 80, 90, 100 °C, termometr, utrzymywanie t°
od 179 zł
inteligentny czajnik, tworzywo sztuczne, pojemność 1.5 l, 1800 W, termostat, 40 – 100 °C, termometr, utrzymywanie t°
od 338 zł
metalowy, pojemność 1.7 l, 1800 W, termostat, termometr, utrzymywanie t°
od 200 zł
tworzywo sztuczne, pojemność 1.5 l, 2200 W, termostat, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 °C, termometr, utrzymywanie t°
od 269 zł
tworzywo sztuczne, pojemność 1.7 l, 1800 W, termostat, termometr, utrzymywanie t°
od 183 zł
tworzywo sztuczne, pojemność 1.7 l, 2200 W, termostat, 40, 55, 80, 90, 100 °C, utrzymywanie t°