Czajnik elektryczny Philips Series 5000 HD9339/80 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Zdjęcia 6 |
Philips Series 5000 HD9339/80 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 5000 HD9339/80 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Philips series 5000 Czajnik szklany 2200 W Pojemnik na wodę 17 l Napełnian | 283 zł |
Philips HD9339/80 1,7l 2200W | 199 zł |
Philips HD9339/80 1,7l 2200W | 199 zł |
Zdejmowana pokrywa i oryginalny uchwyt
Czajnik Philips HD 9339/80 z serii 5000 charakteryzuje się eleganckim i praktycznym wzornictwem, łączącym estetykę szkła i metalu. Model ten nie jest obciążony zbędną funkcjonalnością i służy wyłącznie do gotowania wody w domu. Korpus urządzenia, mieszczący 1,7 litra wody, składa się z cylindrycznej szklanej kolby zamkniętej pomiędzy górną i dolną częścią ze stali nierdzewnej. Zdejmowana pokrywa zakrywająca szyję, podstawka i oryginalny uchwyt wykonane są z czarnego żaroodpornego tworzywa sztucznego. Na bocznych powierzchniach szklanki po obu stronach znajdują się kreski wskaźnika poziomu wody wskazujące liczbę filiżanek napoju. Zmywalny nylonowy mikrofiltr jest zainstalowany na wylocie szerokiej wylewki, aby zatrzymać cząsteczki kamienia. A pod uchwytem znajduje się przełącznik ogrzewania.
Przeciążenie
Pomimo przyzwoitej mocy elementu grzejnego ze stali nierdzewnej o mocy 2200 watów, czajnik wcale nie był pod wrażeniem szybkości gotowania. Gdy kolba jest tylko do połowy wypełniona wodą, osiągnięcie temperatury wrzenia zajmuje około 4 minut, co nie może być uważane za wynik wybitny. Podczas podgrzewania niebieska dioda LED wbudowana w dno obudowy jednocześnie oświetla wodę w kolbie i dźwignię włącznika rozruchu. Przewód zasilający można owinąć wokół stojaka, dopasowując do żądanej długości. Urządzenie otrzymało 2 lata gwarancji producenta. Czajnik z godnością radzi sobie z zadaniem, a także jest łatwy w czyszczeniu i myciu. Ale jego cena, w świetle prostoty funkcjonalnej, jest zdecydowanie zawyżona.