Strzyżarka Philips Series 5000 HC5650 (HC5650/15)
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Philips Series 5000 HC5650 |
|
Strzyżarka Philips, która zadebiutowała w sprzedaży w 2021 roku, to rozwiązanie klasy średniej dla gospodarstw domowych. Jest pozycjonowany jako model zmywalny, ponieważ zapewnia pełną ochronę ciała przed wodą i umożliwia czyszczenie na mokro - tuż pod bieżącą wodą z kranu. Wykorzystuje opatentowany 41-milimetrowy wałek tnący DualCut z ostrzami ze stali nierdzewnej. Noże nie wymagają dodatkowej konserwacji w postaci smaru.
Philips Series 5000 HC5650 oferuje szeroki zakres ustawień długości, ponieważ oferuje uniwersalny grzebień, który dostosowuje się od 3 mm do 28 mm w krokach co 1 mm. Dodatkowo w zestawie znajduje się jedna mocowana główka szczoteczki 2 mm. Dodatkowo możesz ciąć bez grzebieni (0,5 mm). Specjalnie dla gęstych włosów oferowany jest tryb turbo o zwiększonej mocy pracy. Istnieją również dwa scenariusze korzystania z modelu: z sieci (prawie w sposób ciągły) lub z akumulatora, który zapewnia do 90 minut autonomii. Nawiasem mówiąc, pełne naładowanie baterii zajmie tylko 1 godzinę. Miłym dodatkiem jest obecność solidnej obudowy, która pasuje do samego urządzenia i wszystkich kompletnych akcesoriów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 5000 HC5650
Wszystkie ceny 18 →Philips HC565015 Hairclipper series 5000 maszynka do strzyżenia włosów sre | 278 zł |
PHILIPS Strzyżarka PHILIPS Hairclipper Series 5000 HC5650/15 Szaro-czarny | 269 zł |
Philips Maszynka do strzy?enia w?osów HC5650/15 | 257 zł |
Męska Philips HC5650/15 AGDM-STRZ-PHI-143 | 239 zł |
Philips Hairclipper series 5000 Maszynka do strzyżenia włosów z możliwości | 249 zł |
- HC5613 niebieska
- HC5650 srebrna