Maszynka do golenia Philips Series 3000 BT3206
Wideo 19Zdjęcia 10 |
Philips Series 3000 BT3206 |
|
Wszechstronny trymer, który może służyć jako dobre rozwiązanie do strzyżenia włosów na głowie, a także pielęgnacji brody i wąsów. Blok noża wyposażony jest w system Lift & Trim, dzięki któremu zapewnia podnoszenie włosków podczas pracy. Dzięki temu można łatwiej, szybciej i wydajniej strzyc włosy. Trymer ten posiada szczelną obudowę, dzięki czemu urządzenie nie boi się zanurzenia w wodzie, co pozwala na czyszczenie głowicy tnącej bieżącą wodą.
Dodatkowo trymer Philips Series 3000 BT3206 jest wyposażony we wbudowany akumulator. Gdy akumulator jest w pełni naładowany, urządzenie może działać bez podłączania do sieci do 45 minut. Teraz możesz zadbać o włosy i zarost na twarzy bez przeszkadzających przewodów. Część tnąca bloku noża wykonana jest z niezawodnej i trwałej stali nierdzewnej. Ostrość ostrzy jest utrzymywana automatycznie, bez interwencji użytkownika. Krawędzie tnące głowicy tnącej mają specjalny profil, który zapobiega zadrapaniom i skaleczeniu skóry. Część robocza noża ma szerokość 32 mm. Obudowa urządzenia wygodnie leży w dłoni, dzięki czemu chwyt jest mocniejszy. To bezpieczna, praktyczna i wydajna trymer, który bez trudu utrzyma schludny wygląd włosów i brody z wąsami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 3000 BT3206
Wszystkie ceny 16 →Philips BT3206/13 maszynka do strzyżenia do strzyżenia brody i krótkiej se | 145 zł |
PHILIPS Trymer PHILIPS Beardtrimmer series 3000 BT3206/14 Biało-czarny | 100 zł |
Philips Trymer do brody BeardTrimmer Series 3000 BT3206/14 | 106 zł |
Philips Trymer do brody Lift&Trim BT3206/14 HPPHITRBT320614 | 90 zł |
Trymer do brody Philips Beardtrimmer series 3000 BT3206/14 | 89 zł |