Maszynka do golenia Philips Series 5000 BT5515 (BT5515/15)
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Philips Series 5000 BT5515 |
|
Ergonomiczny, bezprzewodowy, akumulatorowy trymer z precyzyjną regulacją wysokości cięcia do pielęgnacji brody, wąsów i baków. Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej z serii Philips Series 5000 z 2019 roku. Przeznaczony do aktywnego użytku domowego i okazjonalnego użytku profesjonalnego. Główną cechą tego modelu jest ulepszona konstrukcja zespołu noża z technologią Lift&Trim Pro.
Wychwytuje wszystkie nisko położone włoski i unosi je w kierunku ostrzy, zapewniając precyzyjne strzyżenie. Bezprzewodowy trymer Philips Series 5000 BT5515 jest wyposażony w samoostrzące się ostrza wykonane z wysokiej jakości, wysokostopowej stali nierdzewnej. Dzięki szerokości 32 mm i podwójnemu ostrzeniu gwarantują niezmiennie wysokie prędkości cięcia. Nawet po pięciu latach stosowania nie tracą swojej skuteczności i usuwają nadmiar włosów równie łatwo i szybko, jak pierwszego dnia.
Do regulacji wysokości koszenia służy wbudowane pokrętło regulacyjne, za pomocą którego można wybrać jedno z 40 stałych ustawień długości od 0,4 mm do 20 mm w odstępach co 0,2 mm. W zestawie znajduje się również wąski moduł trymera do bródki i dwie pasywne grzebienie o stałej długości. Do czyszczenia bloku noża stosuje się czyszczenie na mokro w postaci płukania strumieniem wody. Energia wbudowanego akumulatora litowo-jonowego wystarcza na 90 minut autonomicznej pracy, a jego ładowanie trwa 1 h. Posiada diodę LED kontrolującą poziom naładowania resztkowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 5000 BT5515
Wszystkie ceny 6 →Philips maszynka do strzyżenia włosów BT5515/70 2 jednostki | 267 zł |
Philips Trymer do brody Series 5000 BT5515/15 | 272 zł |
Trymer Philips BEARD TRIMMER BT5515/20 PHILIPS | 247 zł |
Philips Series 5000 BT5515/70 trymer do brody 1 szt. | 279 zł |
Philips Beardtrimmer series 5000 - Trymer do brody - BT5515/20 | 249 zł |
Philips S5000 Bt5515/70 Hair Trimmer Czarny | 220 zł |