Golarka elektryczna Philips Series 3000 S3143/00
Zdjęcia 7 |
Philips Series 3000 S3143/00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Series 3000 S3143/00
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Golarka elektryczna S3143/00 S0452663Golarka elektryczna marki Philips
Kolor: Wielobarwny
Wymiary: 23,62 x 17,18 x 14,89 cm
Odniesienie: S0452663
Jeśli szukas... więcejz jakości w najlepszej cenie, nie szukaj dalej! Amazon.plZłóż skargę | 325 zł |
PHILIPS Golarka PHILIPS S3143/00 Shaver series 3000 Srebrno-czarnyGolarka elektryczna S3143/00 serii 3000 firmy Philips do golenia na mokro i sucho zapewnia komfortowe i dokładne golenie wraż... więcejliwej skóry. Głowice 5D Pivot i Flex, 27 samoostrzących się ostrzy PowerCut oraz możliwość używania na mokro i na sucho zawsze gwarantują świetne rezultaty. Głowica odchyla się i obraca w pięciu kierunkach, dopasowując się do kształtu twarzy. Umożliwia to golenie tuż przy skórze, gwarantując dokładność i komfort nawet w przypadku wrażliwej skóry. Wytrzymały akumulator litowo-jonowy naładuje się do pełna w ciągu godziny, co wystarcza na 20 cykli golenia. Ostrza naszej golarki są wykonane z hipoalergicznej stali klasy chirurgicznej, co zapewnia ochronę przed korozją, zapobiega powstawaniu niedoskonałości i chroni Twoją skórę. MediaMarkt.plZłóż skargę | 359 zł |
Philips Golarka Shaver 3000 SeriesShaver, Wet and dry shaving, Waterproof (IPX7), Rubber grip, Pop-up trimmer, Battery indicator with 1 level, USB-A charging,... więcej60 minutes of cordless shaving, PowerCut blades, 27 self-sharpening blades, Tiltable and flexible 5D heads, Anti-corrosive shaving system, Silver Pleasant, efficient shaving, even on sensitive skin With skin protection technology. Philips Shaver in the 3000 series Shaver for wet and dry shaving provides a comfortable and efficient shave, even on sensitive skin. Tiltable and flexible 5D heads, 27 self-sharpening PowerCut knives and the possibility of wet and dry use ensure excellent and reliable results every time. Proshop.plZłóż skargę | 259 zł |
Philips Golarka męska Seria 3000 S3143/00 HPPHIGMS3143000Golarka elektryczna do golenia na mokro i na sucho.
Głowice 5D Pivot i Flex idealnie dopasowują się do kształtu twarzy... więcejGłowica odchyla się i obraca w pięciu kierunkach, dopasowując się do kształtu twarzy. Umożliwia to golenie tuż przy skórze, gwarantując dokładność i komfort nawet w przypadku wrażliwej skóry.
Ostrza PowerCut zapewniają niezmiennie dokładne golenie
27 samoostrzących się ostrzy ścina każdy włos tuż przy skórze, zapewniając gładkie golenie za każdym razem. Nasze ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 282 zł |
Golarka Philips Shaver 3000 Series S3143/00Golarka Philips Shaver S3143/00 Trymer Głowice 5D Komfortowe i dokładne golenie wrażliwej skóry Golarka elektryczna serii 300... więcej0 firmy Philips do golenia na mokro i sucho zapewnia komfortowe i dokładne golenie wrażliwej skóry. Głowice 5D Pivot i Flex, 27 samoostrzących się ostrzy PowerCut oraz możliwość używania na mokro i na sucho zawsze gwarantują świetne rezultaty. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Zasilanie: Akumulatorowe Czas pracy: 60 min. Szybkie ładowanie: Tak, 5 minut Czas ładowania: 1 godz. Trymer Golenie na mokro lub na sucho System ostrzy PowerCut Głowice 5D Pivot i Flex Wodoodporność stopnia IPX7 Głowice 5D Pivot i Flex idealnie dopasowują się do kształtu twarzy Głowica odchyla się i obraca w pięciu kierunkach, dopasowując się do kształtu twarzy. Umożliwia to golenie tuż przy skórze, gwarantując dokładność i komfort nawet w przypadku wrażliwej skóry. Ostrza PowerCut zapewniają niezmiennie dokładne golenie 27 samoostrzących się ostrzy ścina każdy włos tuż przy skórze, zapewniając gładkie golenie za każdym razem. Nasze samoostrzące się ostrza zachowują jakość porównywalną z pierwszym dniem użytkowania przez dwa lata. Możliwość używania na mokro i na sucho, przy umywalce lub pod prysznicem Wybierz wygodne golenie na sucho lub połącz z ulubioną pianką lub żelem, aby wykonać odświeżające golenie na mokro, nawet pod prysznicem. 1 godzina ładowania wystarcza na 60 minut golenia na zasilaniu akumulatorowym Wytrzymały akumulator litowo-jonowy naładuje się do pełna w ciągu godziny, co wystarcza na 20 cykli golenia. Musisz się szybko ogolić? Wystarczy 5-minutowe ładowanie. Łagodny dla skóry antykorozyjny system golenia Ostrza naszej golarki są wykonane z hipoalergicznej stali klasy chirurgicznej, co zapewnia ochronę przed korozją, zapobiega powstawaniu niedoskonałości i chroni Twoją skórę. Wysuwany trymer do wąsów i bokobrodów Dopracuj i podkreśl swoje bokobrody i wąsy za pomocą wysuwanego trymera, aby dopełnić swój wygląd Otwieranie jednym dotknięciem ułatwia czyszczenie Głowica goląca otwiera się po naciśnięciu przycisku, co umożliwia wyczyszczenie jej pod bieżącą wodą. Antypoślizgowy uchwyt zapewnia bezpieczne golenie Ergonomiczny, gumowy uchwyt gwarantuje wygodę i pewny chwyt, nawet gdy jest mokry 1-poziomowy wskaźnik akumulatora informuje, kiedy konieczne jest ładowanie Nie daj się zaskoczyć przez rozładowany akumulator. Wskaźnik stanu naładowania akumulatora informuje, czy akumulator jest bliski rozładowania, rozładowany lub ładuje się. Wygodne ładowanie Idea zrównoważonego rozwoju, która przyświeca firmie Philips, dotyczy wszystkich aspektów produktu. Nasz cel to redukcja odpadków i zminimalizowani Maxelektro.plZłóż skargę | 359 zł |
pokaż 14 ofert
Seria Philips Series 3000
od 85 zł
strzyżarka, źródło zasilania: sieciowe, nasadki do strzyżenia: regulowane, fryzura 0.5 – 21 mm, ostrza: stal nierdzewna
od 255 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: do 60 min
od 588 zł
nawilżacz, air washer, do 45 m², 300 ml/h, zbiornik 3 l, do 10 h pracy, regulacja wilgotności (higrostat), tryb nocny
od 61 zł
trymer do nosa i uszu, do uszu i nosa, do brwi, źródło zasilania: bateryjne, nasadki do strzyżenia: nieruchome, fryzura do 5 mm, ostrza: stal nierdzewna, mycie pod bieżącą wodą
od 290 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: do 60 min
od 621 zł
nawilżacz, air washer, do 45 m², 300 ml/h, zbiornik 3 l, do 10 h pracy, regulacja wilgotności (higrostat), tryb nocny
od 118 zł
strzyżarka, źródło zasilania: do 45 min, nasadki do strzyżenia: regulowane, fryzura 0.5 – 23 mm, ostrza: stal nierdzewna, mycie pod bieżącą wodą
od 259 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, źródło zasilania: do 60 min
od 119 zł
strzyżarka, źródło zasilania: do 40 min, nasadki do strzyżenia: regulowane, fryzura 0.5 – 21 mm, ostrza: stal nierdzewna
od 306 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: do 60 min
od 84 zł
strzyżarka, źródło zasilania: sieciowe, nasadki do strzyżenia: regulowane, fryzura 0.5 – 23 mm, ostrza: stal nierdzewna, mycie pod bieżącą wodą
od 429 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, podstawka ładująca, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: do 60 min
od 139 zł
trymer wielofunkcyjny, do koziej bródki, do uszu i nosa, źródło zasilania: akumulatorowe, do 60 min, nasadki do strzyżenia: regulowane, nieruchome, fryzura 0.5 – 16 mm, ostrza: stal nierdzewna, mycie pod bieżącą wodą
od 320 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: do 60 min
od 89 zł
trymer do brody, źródło zasilania: do 45 min, nasadki do strzyżenia: regulowane, fryzura 0.5 – 10 mm, ostrza: stal nierdzewna, mycie pod bieżącą wodą, wskaźnik ładowania
od 261 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: do 60 min
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 290 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: do 60 min
od 279 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: do 60 min
od 255 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: do 60 min
od 234 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, źródło zasilania: do 60 min
od 123 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 40 min
od 299 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, regulowana nasadka grzebieniowa, podstawka ładująca, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, źródło zasilania: do 60 min
od 469 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, wykrywanie gęstości zarostu, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, wskaźnik konieczności czyszczenia, źródło zasilania: do 60 min
od 305 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), trymer, podstawka ładująca, wykrywanie gęstości zarostu, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, wskaźnik konieczności czyszczenia, źródło zasilania: do 120 min
od 149 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 40 min
od 229 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, źródło zasilania: do 40 min
od 294 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, wskaźnik konieczności czyszczenia, źródło zasilania: do 50 min
od 329 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, podstawka ładująca, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 50 min