Golarka elektryczna Philips OneBlade Pro 360 QP6541 (QP6541/15)
Zdjęcia 6 |
Philips OneBlade Pro 360 QP6541 |
|
Wielofunkcyjna maszynka do golenia na mokro i na sucho, która służy również jako trymer i prostownica. Przeznaczony do wygładzania, konturowania i golenia włosów dowolnej długości. Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, skierowany do mężczyzn, którzy noszą kilkudniowy zarost, wąsy, brodę i uważnie monitorują stan włosów i zarostu. Charakterystyczny system, składający się ze specjalnej powłoki i opatentowanych innowacyjnych ostrzy z zaokrąglonymi końcówkami, gwarantuje maksymalny komfort podczas golenia.
Jednostka tnąca o dużej szybkości wykonuje do 200 ruchów na sekundę, całkowicie goląc zarówno krótkie jednodniowe włosie, jak i długie włosy. Uniwersalna golarka Philips OneBlade Pro 360 QP6541 precyzyjnie i precyzyjnie przycina brodę za pomocą konfigurowalnego grzebienia z 14 ustawieniami długości. Pozwala to na samodzielne modelowanie obrazu wizualnego: od lekkiego nieogolonego stylu po swobodny styl lub pełnoprawną brodę. Głowica tego urządzenia ma wygodną obrotową konstrukcję i precyzyjnie dopasowuje się do konturów twarzy, zapewniając wygodne i wysokiej jakości usuwanie włosów w dowolnych obszarach reliefu, z uwzględnieniem ich cech anatomicznych, a dwustronne ostrze można przesuwać w jakąkolwiek stronę. Wodoodporna obudowa oraz blok tnący pozwalają na używanie urządzenia pod prysznicem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips OneBlade Pro 360 QP6541
Wszystkie ceny 26 →PHILIPS Golarka PHILIPS QP6541/15 OneBlade 360 Pro Face + Body Czarno-ziel | 249 zł |
Philips Trymer do brody OneBlade Pro QP6541 Face + Body | 231 zł |
Męska Philips OneBlade Pro 360 QP6541/15 czarny AGDM-GOL-PHI-253 | 212 zł |
GOLARKA PHILIPS ONEBLADE PRO 360 QP6541/15 + ETUI | 285 zł |
Philips OneBlade Pro 360 QP6541/15 | 243 zł |