Golarka elektryczna Philips Series 3000X X3002/00
Zdjęcia 10 |
Philips Series 3000X X3002/00 oliwkowy srebrny |
|
Stosunkowo niedroga markowa maszynka do golenia rotacyjna zasilana akumulatorowo, przeznaczona do szybkiego i wysokiej jakości golenia na mokro i na sucho. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej kategorii cenowej, który jest w stanie zaspokoić potrzeby zdecydowanej większości użytkowników. Zoptymalizowana, opatentowana konstrukcja pływającej głowicy golącej 4D Flex zapewnia wysokiej jakości dopasowanie systemu golącego do konturu twarzy i górnej części szyi.
Jako elementy tnące zastosowano moduły obrotowe z samoostrzącymi się ostrzami PowerCut (żywotność 2 lata). Zawsze najostrzejsze krawędzie tnące tych noży, wykonane ze stali nierdzewnej, gwarantują szybkie i czyste obcięcie włosia o dowolnej twardości/gęstości. Cechy konstrukcyjne sit rotorowych eliminują skaleczenia i minimalizują możliwość podrażnień. Wygodny podnoszony trymer pozwoli Ci samodzielnie wyprostować skronie i ułatwi stylizację wąsów/brody. Wytrzymały silnik elektryczny golarki rotacyjnej Philips Series 3000X X3002/00 zasilany jest z wbudowanego akumulatora Ni-MH. Jego pełna pojemność wystarcza na 40 minut, co odpowiada 6-9 sesjom golenia, a ładowanie rozładowanego akumulatora odbywa się poprzez port USB i trwa około 1 h. Ergonomiczne etui z gumopodobną powłoką zapewnia wygodny chwyt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 3000X X3002/00
PHILIPS Golarka PHILIPS X3002/00 Shaver series 3000 Ciemnozielony | 219 zł |
Philips X3002/00 Trymer | 219 zł |
Golarka Philips X3002/00 Skin Protect | 215 zł |
Philips X3002/00 Trymer | 219 zł |
Golarka Philips X3002/00 Skin Protect | 220 zł |
Modyfikacje Philips Series 3000X X3002/00
Ceny na Philips Series 3000X X3002/00 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 3000X X3002/00 | od 215 zł | 5 oferty | ||
Philips Series 3000X X3003/00 | od 182 zł | 16 oferty |