Електробритва Philips Series 5000 S5884/50
Фото 5 |
Philips Series 5000 S5884/50 |
|
Універсальна бездротова електрична бритва для швидкого сухого та комфортного вологого гоління. Оснащена інтегрованим Li-Ion акумулятором, високоточним відкидним тримером, водонепроникним корпусом, комплектною станцією самоочищення та твердим футляром для транспортування та зберігання. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року, призначений для широкого кола користувачів, яким потрібна якісна брендова акумуляторна система для гоління.
Може стати чудовим подарунком для сучасного чоловіка, який віддає перевагу електричним бритвам. Підтримує інноваційну технологію SkinIQ, що гарантує ефективне гоління та делікатний вплив на шкіру. Вбудовані сенсори визначають щільність щетини та контролер регулює рівень потужності двигуна для дбайливого гоління незалежно від типу волосся. Роторна бритва Philips Series 5000 S5884/50 обладнана фірмовою плаваючою головкою Flex 360, що забезпечує оптимальний контакт бриючих елементів зі шкірою навіть на таких складних ділянках, як шия та підборіддя.
Вона оснащена трьома роторними блоками зі зносостійкими лезами, що самозаточуються SteelPrecision, які легко і безпечно зрізають щетину. Ергономічний та водонепроникний корпус з прогумованими поверхнями гарантує зручний хват, дозволяючи застосовувати бритву в душі (в т.ч. з гелями та пінками). Акумулятор без ефекту пам'яті забезпечує до 60 хв автономної роботи та заряджається від USB-сумісного ЗУ за 1 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 5000 S5884/50
PHILIPS Golarka PHILIPS Series 5000 S5884/50 Czarny | 719 zł |
PHILIPS Series 5000 S5884/50 SkinIQ 8720689008983 | 719 zł |
Golarka męska PHILIPS Series 5000 S5884/50 SkinIQ | 597 zł |
Philips S5884/50 | 718 zł |
Philips Golarka Seria 5000 - Golarka elektryczna do golenia na mokro i na | 719 zł |