Golarka elektryczna Philips Series 1000 S1121/41
Zdjęcia 8 |
Philips Series 1000 S1121/41 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Series 1000 S1121/41
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 1000 Series S1121/41 rasoir Pour Homme Rasoir Rotatif Noir | 152 zł |
ELEKTRYCZNA MASZYNKA DO GOLENIA GOLARKA PHILIPS GOLARKA MĘSKA PHILIPS AquaTouch S1121/41 Świeże golenie, gładkie wykończenie Golarka Philips AquaTouch 1000 zapewnia niedrogie, gładkie i odświeżające golenie na mokro lub na sucho dzięki samoostrzącym ostrzom ComfortCut. Cechy: Ostrza ComfortCut 3-kierunkowe głowice Flex Otwieranie jednym dotknięciem Ostrza PowerCut zostały stworzone z... więcejmyślą o niezmiennie dokładnym goleniu Samoostrzące się ostrza, precyzyjnie zaprojektowane z myślą o wygodnym i dokładnym goleniu, zapewniają niezmiennie doskonałe efekty. Głowice 4D Flex dopasowują się do kształtu twarzy, zapewniając dokładne golenie Głowice, które odchylają się i poruszają w 4 kierunkach, zapewniają wygodne i dokładne golenie. Dopasowują się do kształtu twarzy, gwarantując łagodny kontakt ze skórą bez dużego nacisku. Otwieranie jednym dotknięciem ułatwia czyszczenie Czyszczenie golarki jest bardzo łatwe. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby otworzyć głowicę golącą, którą następnie można opłukać wod Działanie akumulatorowe Dzięki golarce, która jest zawsze gotowa do pracy, możesz golić się dokładnie wtedy, kiedy zechcesz. Korzystaj z niej bezprzewodowo. 1-poziomowy wskaźnik naładowania akumulatora pozwala w pełni wykorzystać możliwości golarki Intuicyjny wskaźnik umożliwia sprawdzenie, czy akumulator golarki jest bliski rozładowania, rozładowany lub w pełni naładowany. 8 godzin ładowania wystarcza na 40 minut golenia na zasilaniu akumulatorowym 8-godzinne ładowanie wystarcza na nawet 40 minut golenia na zasilaniu akumulatorowym. 27 samoostrzących się ostrzy zapewnia niezmiennie dokładne golenie 27 samoostrzących się, precyzyjnie zaprojektowanyc Erli.plZłóż skargę | 124 zł |
Golarka Elektryczna Philips Series 1000 Aqua Touch Maszynka Do GoleniaGolarka Elektryczna Philips Series 1000 Aqua Touch Maszynka Do Golenia AllegroDostawa: w Polsce Złóż skargę | 137 zł |
GOLARKA MĘSKA PHILIPS AquaTouch S1121/41 GOLARKA MĘSKA PHILIPS AquaTouch S1121/41 Świeże golenie, gładkie wykończenie Golarka Philips AquaTouch 1000 zapewnia niedrogie, gładkie i odświeżające golenie na mokro lub na sucho dzięki samoostrzącym ostrzom ComfortCut. Cechy: Ostrza ComfortCut 3-kierunkowe głowice Flex Otwieranie jednym dotknięciem Ostrza PowerCut zostały stworzone z... więcejmyślą o niezmiennie dokładnym goleniu Samoostrzące się ostrza, precyzyjnie zaprojektowane z myślą o wygodnym i dokładnym goleniu, zapewniają niezmiennie doskonałe efekty. Głowice 4D Flex dopasowują się do kształtu twarzy, zapewniając dokładne golenie Głowice, które odchylają się i poruszają w 4 kierunkach, zapewniają wygodne i dokładne golenie. Dopasowują się do kształtu twarzy, gwarantując łagodny kontakt ze skórą bez dużego nacisku. Otwieranie jednym dotknięciem ułatwia czyszczenie Czyszczenie golarki jest bardzo łatwe. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby otworzyć głowicę golącą, którą następnie można opłukać wod Działanie akumulatorowe Dzięki golarce, która jest zawsze gotowa do pracy, możesz golić się dokładnie wtedy, kiedy zechcesz. Korzystaj z niej bezprzewodowo. 1-poziomowy wskaźnik naładowania akumulatora pozwala w pełni wykorzystać możliwości golarki Intuicyjny wskaźnik umożliwia sprawdzenie, czy akumulator golarki jest bliski rozładowania, rozładowany lub w pełni naładowany. 8 godzin ładowania wystarcza na 40 minut golenia na zasilaniu akumulatorowym 8-godzinne ładowanie wystarcza na nawet 40 minut golenia na zasilaniu akumulatorowym. 27 samoostrzących się ostrzy zapewnia niezmiennie dokładne golenie 27 samoostrzących się, precyzyjnie zaprojektowanyc Erli.plZłóż skargę | 123 zł |
Seria Philips Series 1000
od 149 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 40 min
od 54 zł
trymer do nosa i uszu, do uszu i nosa, źródło zasilania: bateryjne, ostrza: stal nierdzewna, mycie pod bieżącą wodą
od 1 179 zł
do 63 m², 270 m³/h, tryb automatyczny, tryb nocny, filtry: wodny, HEPA 13, NANO, węglowy
od 123 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 40 min
od 44 zł
dodatkowy nóż tnący, źródło zasilania: do 35 min, ostrza: stal nierdzewna, wskaźnik ładowania
od 159 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 40 min
od 68 zł
trymer do nosa i uszu, do uszu i nosa, źródło zasilania: bateryjne, ostrza: stal nierdzewna, mycie pod bieżącą wodą
od 219 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 40 min
od 234 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 40 min
od 150 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 40 min
od 127 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 40 min
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 258 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: do 60 min
od 130 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, podstawka ładująca, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 99 min
od 149 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 40 min
od 128 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, podstawka ładująca, golenie na mokro, źródło zasilania: do 60 min
od 127 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 40 min
od 109 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą
od 91 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, źródło zasilania: do 160 min
od 141 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, źródło zasilania: do 60 min
od 105 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), golenie na mokro, wskaźnik konieczności czyszczenia, źródło zasilania: do 60 min
od 118 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, źródło zasilania: do 150 min
od 149 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), trymer, regulowana nasadka grzebieniowa, nasadka do przycinania włosów w nosie, golenie na mokro, źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 90 min
od 108 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, źródło zasilania: do 150 min