Golarka elektryczna Philips Series 5000 S5466/17
Zdjęcia 7 |
Philips Series 5000 S5466/17 |
|
Wydajna golarka elektryczna z wbudowanym akumulatorem, odłączanym trymerem i wyraźnym wyświetlaczem LED. Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej w 2021 roku, skierowany do szerokiego grona użytkowników, którzy preferują markowe obrotowe systemy golenia. Kluczową cechą tego modelu jest opatentowana technologia ostrzy ComfortTech, która zapewnia wydajne i szybkie golenie bez podrażnień skóry.
Golarka elektryczna Philips Series 5000 S5466/17 jest wyposażona w ruchomą głowicę 360-D z pięcioma stopniami swobody, która zapewnia wyjątkowo wygodne golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro. Zabezpieczony wodoodporny korpus z antypoślizgową gumową powłoką wygodnie leży w dłoni i umożliwia korzystanie z maszynki bezpośrednio pod prysznicem (żelem lub pianką). Obrotowe klocki z samoostrzącymi się ostrzami gwarantują szybkie i bezpieczne obcinanie włosia. W razie potrzeby nasadkę obrotową można zmienić na trymer SmartClick, który stanie się niezawodnym narzędziem do samodzielnej korekty zarostu. Wyświetlacz LED pokazuje informacje potrzebne do pełnego wykorzystania możliwości golarki. Wychylną głowicę obrotową czyści się przez płukanie pod bieżącą wodą.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 5000 S5466/17
Wszystkie ceny 7 →Philips Golarka elektryczna do użytku na mokro lub na mokro Kolor Czarny S | 372 zł |
Golarka Philips Series 5000 S5466/17 | 312 zł |
GOLARKA TRYMER PHILIPS Shaver Series 5000 S5466 | 294 zł |
Golarka PHILIPS Series 5000 S5466/17 | 340 zł |
Golarka PHILIPS Series 5000 S5466/17 | 346 zł |
Philips Series 5000 S5466/18 Elektryczna golarka na mokro i na sucho wydaj | 318 zł |
Golarka Philips Series 5000 S5466/17 | 336 zł |