Czajnik elektryczny Philips Series 5000 HD9365/10 2200 W 1.7 l biały
Zdjęcia 6 |
Philips Series 5000 HD9365/10 |
|
Ergonomiczny i ekologiczny elegancki czajnik elektryczny średniej pojemności z praktyczną obudową wykonaną z ekologicznego tworzywa sztucznego (uzyskanego z przerobu oleju roślinnego używanego w procesie gotowania). Przeznaczony do podgrzewania lub gotowania wody do 1,7 litra. Ta kwota wystarczy na zaspokojenie potrzeb domowych 3-5 osobowej rodziny. Dyskowy element grzejny typu zamkniętego (2200 W) zapewnia podgrzanie całej objętości roboczej do temperatury wrzenia w czasie krótszym niż 4,5 minuty.
Poręczny wskaźnik poziomu na 1 filiżankę pomaga zagotować taką ilość wody, jakiej potrzebujesz, oszczędzając energię i chroniąc środowisko. Czajnik elektryczny Philips Series 5000 HD9365/10 jest wyposażony w szerokie usta, które zapewniają łatwy dostęp do wnętrza w celu czyszczenia. Niezawodny termostat automatycznie wyłączy ogrzewanie, gdy woda się zagotuje, a system zabezpieczający przed przegrzaniem wyłączy grzałkę w przypadku przypadkowego włączenia „na sucho”. Zawiasowa pokrywa sprężynowa, uruchamiana przez naciśnięcie przycisku na uchwycie, pomoże uniknąć kontaktu z gorącą parą. Zestaw zawiera zdejmowaną pokrywę ze stylowym drewnianym wzorem i filtr zatrzymujący cząsteczki kamienia o wielkości do 200 mikronów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 5000 HD9365/10 2200 W 1.7 l biały
Wszystkie ceny 15 →Philips Eco Conscious Edition czajnik seria 5000 tworzyw sztucznych na baz | 464 zł |
PHILIPS Czajnik PHILIPS HD9365/10 Eco Conscious Edition Biały mat | 219 zł |
Philips Czajnik elektryczny Series 5000 HD9365 Eco Conscious Edition - Sil | 248 zł |
Czajnik elektryczny Philips Eco Conscious Edition HD9365/10 | 219 zł |
Philips HD9365/10 biały AGDM-CZAJ-PHI-089 | 219 zł |