Czajnik elektryczny Concept RK4100 2200 W 1.7 l czarny
Zdjęcia 7 |
Concept RK4100 |
|
Stylowy czajnik elektryczny ze sterowaniem dotykowym i czterema automatycznymi programami ogrzewania. Fabryczne ustawienia temperatury: 70°C (herbata biała), 80°C (herbata zielona), 90°C (herbata oolong), 100°C (herbata czarna i ziołowa). Ręczna regulacja temperatury dostępna jest w zakresie 40-100°C, natomiast ręczny krok regulacji grzania wynosi 5°C. Dostępny jest system Keep Warm, który aktywuje automatyczne podgrzewanie wody w momencie jej ochłodzenia.
Czajnik elektryczny Concept RK4100 posiada wysokiej jakości termos, powstały w oparciu o połączenie bardzo praktycznych materiałów. Podstawą misy jest szklana muszla. Zewnętrzna strona kolby wyłożona jest tworzywem termoplastycznym. W zestawie znajdują się wkładki ze stali nierdzewnej. Czajnik wykonany jest w technologii Cool Touch, dzięki czemu nawet wrząca woda wewnątrz termosu pozostanie bezpieczna w dotyku, a zewnętrzna skorupa nie nagrzeje się do niebezpiecznej temperatury.
W pokrywkę wbudowany jest filtr siateczkowy, który szczelnie zakrywa dziobek od wewnątrz. Do bezpiecznego otwierania pokrywy służy osobny przycisk. Wewnątrz kolby znajduje się skala pomiarowa. Gramofon posiada wydzielone miejsce na zwinięcie nadmiaru przewodu. Czajnik elektryczny zapewnia intensywne podgrzewanie wody, odpowiada za to nowoczesny element grzewczy dyskowy o mocy 2200 W.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Kup Concept RK4100 2200 W 1.7 l czarny
Wszystkie ceny 6 →Concept RK4100 szklany czajnik elektryczny z regulacją temperatury 17 l 18 | 182 zł |
Czajnik CONCEPT RK4100 | 219 zł |
Concept RK4100 Czajnik elektryczny z regulacją temperatury 1,7 l 806850 | 195 zł |
RK4100 Czajnik elektryczny szklany z regulacją temperatury 1,7 l | 219 zł |