Czajnik elektryczny Concept RK0062 grafit
Zdjęcia 11 |
Concept RK0062 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept RK0062 grafit
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Concept RK0062 elektryczny łańcuch elektryczny 1 l 1200 W drewno antracyto | 174 zł |
Czajnik elektryczny Concept RK0062 | 199 zł |
CONCEPT Czajnik CONCEPT RK0062 Antracytowy | 200 zł |
Concept Czajnik ceramiczny RK0062 1,0L szary HKCOECZ00RK0062 | 205 zł |
Concept RK0062 AGDM-CZAJ-CNCP-003 | 189 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Concept RK0062
Ceny na Concept RK0062 |
---|---|---|---|---|
Concept RK0061 beżowy | od 140 zł | 19 oferty | ||
Concept RK0060 biały | od 167 zł | 14 oferty | ||
Concept RK0062 grafit | od 150 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →