Czajnik elektryczny Concept RK0060 biały
Zdjęcia 11 |
Concept RK0060 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept RK0060 biały
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RK0060 Czajnik elektryczny ceramiczny 10 l biały RK0060 | 167 zł |
CONCEPT Czajnik CONCEPT RK0060 Biały | 219 zł |
Concept Czajnik ceramiczny RK0060 1,0L biały HKCOECZ00RK0060 | 205 zł |
Czajnik CONCEPT RK0060 | 219 zł |
Concept Czajnik ceramiczny RK0060 1,0L biały 52279 | 214 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Concept RK0060
Ceny na Concept RK0060 |
---|---|---|---|---|
Concept RK0061 beżowy | od 140 zł | 19 oferty | ||
Concept RK0060 biały | od 167 zł | 14 oferty | ||
Concept RK0062 grafit | od 150 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →