Czajnik elektryczny Bosch TWK 7L467 beżowy
Zdjęcia 14 |
Bosch TWK 7L467 2021 rokpodwójne ścianki |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch TWK 7L467 beżowy
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch TWK7L467 elektryczny łańcuch 17 l 2400 W szampan | 295 zł |
Bosch Twk7l467 1.7l 2400w Kettle Złocisty | 226 zł |
BOSCH Czajnik BOSCH TWK 7L467 | 210 zł |
Czajnik Bosch TWK7L467 Kremowy | 206 zł |
Bosch, Czajnik Elektryczny Twk7L467 1,7L 2400W | 202 zł |
Czajnik BOSCH TWK 7L467 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 209 zł |
Czajnik BOSCH TWK 7L467 | 260 zł |
Modyfikacje Bosch TWK 7L467
Ceny na Bosch TWK 7L467 |
---|---|---|---|---|
Bosch TWK 7L467 beżowy | od 202 zł | 8 oferty | ||
Bosch TWK 7L461 biały | od 194 zł | 11 oferty | ||
Bosch TWK 7L464 czerwony | od 189 zł | 12 oferty | ||
Bosch TWK 7L460 stal nierdzewna | od 137 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →