Czajnik elektryczny Bosch TWK 2M161 biały
Zdjęcia 8 |
Bosch TWK 2M161 |
|
Niezawodny i praktyczny czajnik elektryczny niemieckiej firmy Bosch. Ulepszony element grzejny o mocy 2400 W pozwala znacznie przyspieszyć nagrzewanie cieczy. Wysokiej jakości plastikowa kolba sprawi, że woda zachowa swój naturalny smak i aromat. Pokrywa otwiera się tak szeroko, jak to możliwe, co ułatwia czyszczenie kolby. W korpusie zintegrowane jest okienko ze skalą pomiarową. Oznaczenie objętości uzupełnione jest licznikiem ilości porcji gorącego napoju.
Czajnik elektryczny Bosch TWK 2M161 posiada przycisk włączający grzałkę z jasnym podświetleniem. Wypływ wylewki chroniony jest filtrem, którego zadaniem jest oczyszczanie wody z drobnych cząstek wapna. Platforma posiada wnękę pierścieniową, która pozwala na schludne przechowywanie zwiniętego przewodu. Pokrywa wyposażona jest w mechanizm otwierania za pomocą przycisku. Wysoką niezawodność czajnika elektrycznego gwarantuje zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz włączeniem bez wody.
Gdy ciecz się zagotuje, element grzejny automatycznie się wyłączy. Kolba wykonana z przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego sprawia, że urządzenie jest lżejsze, bardziej praktyczne i estetyczne. Producent oferuje 4 warianty kolorystyczne obudowy: białą, czarną, czerwoną i beżową. W takim przypadku można uzyskać idealne połączenie projektu czajnika i wnętrza narożnika kuchennego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch TWK 2M161 biały
Wszystkie ceny 11 →Bosch MyMoment TWK2M161 bezprzewodowy czajnik elektryczny automatyczne wył | 169 zł |
Bosch Czajnik 1,7l biały TWK2M161 HKBOSCZTWK2M161 | 176 zł |
Bosch Czajnik 1,7l biały TWK2M161 124862 | 183 zł |
Bosch TWK2M161 1,7l 2400W | 182 zł |
Bosch Czajnik 1,7l biały TWK2M161 124862 | 176 zł |
Modyfikacje Bosch TWK 2M161
Ceny na Bosch TWK 2M161 |
---|---|---|---|---|
Bosch TWK 2M167 beżowy | od 159 zł | 10 oferty | ||
Bosch TWK 2M161 biały | od 169 zł | 11 oferty | ||
Bosch TWK 2M163 czarny | od 172 zł | 3 oferty | ||
Bosch TWK 2M164 czerwony | od 169 zł | 10 oferty |