Czajnik elektryczny Bosch TWK 1M123 czarny (TWK1M123GB)
Zdjęcia 8 |
Bosch TWK 1M123 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch TWK 1M123 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOSCH Czajnik TWK1M123 2400 W 17 l Plastik Czarny S0455397 | 235 zł |
Czajnik BOSCH MyMoment TWK1M123 Czarny | 130 zł |
Czajnik elektryczny Bosch MyMoment TWK1M123 1,7l 2400W Bezprzewodowy Czarn | 177 zł |
Modyfikacje Bosch TWK 1M123
Ceny na Bosch TWK 1M123 |
---|---|---|---|---|
Bosch TWK 1M127 beżowy | od 155 zł | 7 oferty | ||
Bosch TWK 1M121 biały | od 129 zł | 2 oferty | ||
Bosch TWK 1M123 czarny | od 130 zł | 5 oferty | ||
Bosch TWK 1M124 czerwony | od 139 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →