Czajnik elektryczny Bosch TWK 2M163 czarny
Zdjęcia 8 |
Bosch TWK 2M163 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch TWK 2M163 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Hausgeräte-Store TWK2M163 czajnik elektryczny tworzywo sztuczne | 172 zł |
Bosch TWK2M163 1,7l 2400W | 189 zł |
Bosch TWK2M163 1,7l 2400W | 189 zł |
Modyfikacje Bosch TWK 2M163
Ceny na Bosch TWK 2M163 |
---|---|---|---|---|
Bosch TWK 2M167 beżowy | od 159 zł | 10 oferty | ||
Bosch TWK 2M161 biały | od 169 zł | 11 oferty | ||
Bosch TWK 2M163 czarny | od 172 zł | 3 oferty | ||
Bosch TWK 2M164 czerwony | od 169 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →