Czajnik elektryczny Adler AD 1345 2200 W 1.7 l
Zdjęcia 12 |
Adler AD 1345 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 1345 2200 W 1.7 l
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
adler AD 1345 czajnik elektryczny z wyświetlaczem LED i regulacją temperat | 193 zł |
Adler AD 1345 biały AGDM-CZAJ-ADL-039 | 183 zł |
Czajnik ADLER AD 1345 | 206 zł |
Adler Czajnik elektryczny ADLER AD 1345w biały | 219 zł |
pokaż 19 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →