Czajnik elektryczny Philips Series 3000 HD9318/00 biały
Zdjęcia 7 |
Philips Series 3000 HD9318/00 2020 rokSeries 3000 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 3000 HD9318/00 biały
Wszystkie ceny 11 →PHILIPS Czajnik PHILIPS HD9318/00 Biały | 110 zł |
Philips Czajnik elektryczny Series 3000 HD9318/00 - Bia?y - 2200 W | 139 zł |
Czajnik PHILIPS HD9318/00 | 105 zł |
Philips HD9318/00 AGDM-CZAJ-PHI-079 | 112 zł |
Czajnik elektryczny PHILIPS HD9318/00 | 107 zł |
Czajnik elektryczny Philips Series 3000 HD9318/00 doskonale nadaje się do zaspokojenia potrzeb całej rodziny w przegotowanej wodzie. I własnie dlatego.
Wydajny wbudowany grzejnik
Urządzenie wykonane jest w dość kompaktowej stożkowej obudowie i ma użyteczną objętość 1,7 litra. Szybkie zagotowanie wody w czajniku gwarantuje wbudowana grzałka ze stali nierdzewnej o mocy 2200 W. Aby woda w kubku była czysta, model został wyposażony w wyjmowany mikrofiltr w dziobku, który wyłapuje najmniejsze cząsteczki kamienia.
Skala szczegółowa
Wygody w obsłudze czajnika elektrycznego dodaje szczegółowa skala pomiarowa z oznaczeniami objętości w litrach i liczbą filiżanek. Aby zaparzyć dwie lub trzy filiżanki herbaty, nie trzeba już gotować pełnego czajnika – wystarczy napełnić go odpowiednią ilością wody. Skala poziomu napełnienia urządzenia znajduje się na przednim panelu plastikowej obudowy.
Informacyjne podświetlenie LED
Włączony czajnik jest sygnalizowany podświetleniem LED przycisku, który znajduje się pod ergonomiczną rączką. Dodatkowo model wyposażony jest w podstawkę ze stykiem umieszczonym pośrodku, co pozwala na szybki montaż urządzenia i obracanie go podczas pracy. W dolnej części stojaka obrotowego znajduje się przegroda na zwinięcie nadmiaru przewodu zasilającego. Na koniec należy zwrócić uwagę na zintegrowany system bezpieczeństwa, aby zapobiec wyparowywaniu wody.
Modyfikacje Philips Series 3000 HD9318/00
Ceny na Philips Series 3000 HD9318/00 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 3000 HD9318/00 biały | od 104 zł | 13 oferty | ||
Philips Series 3000 HD9318/20 czarny | od 99 zł | 13 oferty | ||
Philips Series 3000 HD9318/10 szary | od 163 zł | 1 oferta |