Golarka elektryczna Philips Series 3000X X3003/00
Zdjęcia 12 |
Philips Series 3000X X3003/00 |
|
Niedroga, markowa, rotacyjna, akumulatorowa golarka elektryczna przeznaczona do szybkiego i wysokiej jakości golenia na mokro i na sucho. W 2023 r. pozycjonowany jako niedrogi produkt ze średniej półki cenowej, mający na celu zaspokojenie potrzeb szerokiego grona oszczędnych użytkowników, którzy chcieliby kupić golarkę rotacyjną zasilaną akumulatorowo. Ulepszona konstrukcja pływającej głowicy golącej 4D Flex zapewnia wygodne dopasowanie systemu golącego do konturu twarzy i górnej części szyi.
Jako elementy tnące zastosowano moduły obrotowe z samoostrzącymi się ostrzami PowerCut, których żywotność wynosi co najmniej 2 lata (w sprzedaży dostępne są moduły zamienne). Ostre krawędzie tnące takich noży, wykonane ze stali nierdzewnej, gwarantują szybkie i czyste obcięcie włosia o różnej twardości i dowolnej gęstości. Autorska konstrukcja siatek rotora eliminuje skaleczenia i minimalizuje prawdopodobieństwo podrażnień. Wbudowany trymer umożliwia wyprostowanie skroni i pomoże w modelowaniu wąsów/brody. Silnik golarki rotacyjnej Philips Series 3000X X3002/00 zasilany jest wbudowanym akumulatorem niklowo-metalowo-wodorkowym, którego pełna pojemność wystarcza na 40 minut (wystarcza na 6-9 zabiegów). Ładowanie baterii odbywa się poprzez port USB i zajmuje tylko 60 minut.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 3000X X3003/00
Wszystkie ceny 14 →PHILIPS X3003 00 X300300 | 230 zł |
Philips Golarka X3003/00 | 193 zł |
Philips Golarka męska Seria 3000X X3003/00 HPPHIGMX3003000 | 209 zł |
Golarka Philips Shaver 3000X Series X3003/00 | 249 zł |
Męska Philips X3003/00 ciemnobłękitny AGDM-GOL-PHI-269 | 221 zł |
Modyfikacje Philips Series 3000X X3003/00
Ceny na Philips Series 3000X X3003/00 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 3000X X3051/00 | od 286 zł | 1 oferta | ||
Philips Series 3000X X3002/00 | od 215 zł | 8 oferty | ||
Philips Series 3000X X3003/00 | od 184 zł | 15 oferty |