Golarka elektryczna Remington HyperFlex Aqua (XR1430)
Zdjęcia 6 |
Remington HyperFlex Aqua |
|
Wygodny w użyciu i wydajny model, wyróżniający się ergonomicznym korpusem z ochroną przed wilgocią, wysokiej jakości nożami i systemem pływającym. Umieszczony przez producenta w średnim przedziale cenowym, jest w stanie zapewnić łatwe, czyste i bardzo szybkie golenie. Ruchomy nóż ComfortFloat skutecznie radzi sobie nawet ze sztywnym włosiem. Dzięki technologii HyperFlex głowica goląca gładko przesuwa się po skórze i precyzyjnie dopasowuje się do konturów twarzy, dzięki czemu użytkownik nie musi przykładać siły do golenia włosia w krzywiznach i zagłębieniach.
Pływająca podstawa elementu golącego zapewnia maksymalną elastyczność. Wspomaga golenie na sucho i na mokro. Obudowa golarki elektrycznej Remington HyperFlex Aqua XR1430 posiada niezawodną ochronę przed wilgocią, co pozwala na płukanie głowicy golącej bezpośrednio pod ciśnieniem wody z kranu. Model ten zasilany jest wbudowaną baterią, żywotność akumulatora wynosi 50 minut. Aktualny stan akumulatora będzie wskazywany przez wskaźnik LED. Jedną z głównych cech modelu jest powłoka antybakteryjna głowicy golącej – powierzchnia robocza bloku noża jest nasycona jonami srebra, co znacznie zwiększa higieniczną czystość golenia. Oprócz zasilania bateryjnego golarka może być również zasilana z sieci. Golarka elektryczna pracuje pewnie w zakresie napięcia 110-230 V, napięcie przełącza się automatycznie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Kup Remington HyperFlex Aqua
Wszystkie ceny 9 →Remington golarka elektryczna rotacyjna głowica z jonami srebra bez podraż | 215 zł |
Remington Golarka akumulatorowa HyperFlex Aqua XR1430 HPREMGMXR143000 | 217 zł |
REMINGTON XR1430 Hyperflex Aqua 4008496873241 | 259 zł |
Remington Golarka akumulatorowa HyperFlex Aqua XR1430 39478 | 249 zł |
Golarka męska REMINGTON XR1430 | 299 zł |