Strzyżarka Philips Series 3000 MG3730 (MG3730/15)
Zdjęcia 9 |
Philips Series 3000 MG3730 |
|
Specjalistyczny trymer przeznaczony do przycinania wąsów i brody, pozycjonowany przez producenta jako stosunkowo niedrogi model do użytku głównie w domu lub w podróży. Dzięki temu urządzenie może działać zarówno z domowej sieci elektrycznej, jak i z własnego akumulatora, którego pełne naładowanie wystarcza na 60 minut ciągłej pracy, po czym będzie potrzebowało do 16 h ładowania.
Gładkie i schludne cięcie oraz przyzwoitą wydajność zapewnia szybki silnik elektryczny. Trymer do brody Philips MG3730 jest wyposażony w osiem nasadek i dziewięć ustawień długości strzyżenia, aby utrzymać włosy w zakresie 1-16 mm. Solidny polimerowy futerał jest wygodny do trzymania w rękach i jest odporny na nieostrożne wstrząsy, a do przechowywania przewidziano specjalny futerał. Dzięki niskiej wadze urządzenia palce praktycznie nie męczą się nawet przy długotrwałej korekcji kształtu zarostu. Noże samoostrzące wykonane z chromowanej stali nierdzewnej zawsze zachowują odpowiednią ostrość krawędzi, są odporne na utlenianie i można je bezpiecznie myć zwykłą bieżącą wodą.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 3000 MG3730
Wszystkie ceny 16 →Philips MG3730/15 Multigroom Series 3000 maszynka do włosów czarna | 179 zł |
Trymer Philips MG3730/15 | 123 zł |
Philips Maszynka do strzy?enia w?osów Multigroom Series 3000 MG3730/15 | 143 zł |
Trymer Philips Multigroom Series 3000 MG3730/15 | 136 zł |
Trymer do brody nosa włosów Philips Mg 3730/15 | 129 zł |