Czajnik elektryczny AENO EK7S czarny (AEK0007S)
Zdjęcia 15 |
AENO EK7S biały czarny |
|
Stylowy i dość zaawansowany czajnik elektryczny sterowany pilotem poprzez Wi-Fi. Model został wprowadzony na rynek przez markę AENO w 2022 roku i pozycjonowany jest przez producenta w średnim segmencie cenowym. Posiada wyświetlacz i przyciski dotykowe. Całkowita pojemność użytkowa modelu wynosi 1,7 litra, a moc grzewcza to 2200 W. Pełna kolba wrze w ciągu około 6 minut. Dostępna jest funkcja opóźnionego startu ogrzewania z 24-godzinnym timerem.
Możliwe jest utrzymanie zadanej temperatury wody przez cały dzień. Korpus posiada podwójne ścianki. Wnętrze wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, woda w żadnym miejscu nie ma kontaktu z plastikiem. Zewnętrzna część flakonu wyłożona jest efektownym błyszczącym plastikiem. Czajnik elektryczny AENO EK7S umożliwia regulację temperatury podgrzewania wody w krokach co 1℃. W pełni kontrolowane podgrzewanie przyda się miłośnikom specjałów kaw/herbat, dla których niezwykle ważne jest utrzymanie dokładnej temperatury parzenia (gotowania).
Model ten będzie również niezwykle przydatny podczas przygotowywania posiłków dla niemowląt, gdy trzeba dokładnie kontrolować podgrzewanie mieszanki. Aplikacja AENO integruje się z Asystentem Google, asystentami głosowymi Siri i Alexa. Istnieje możliwość skonfigurowania pracy grzejnika według harmonogramu. Grupa styków elektrycznych Strix ma żywotność 12 000 cykli grzewczych. Stojak wyposażony jest w oddzielny kanał umożliwiający regulację długości przewodu przyłączeniowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AENO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AENO.
Kup AENO EK7S czarny
Wszystkie ceny 6 →Czajnik elektryczny AENO EK7S AEK0007S | 299 zł |
AENO EK7S czarny AGDM-CZAJ-AENO-002 | 325 zł |
Czajnik AENO EK7S | 300 zł |
Czajnik AENO EK7S AEK0007S | 300 zł |
Czajnik Elektryczny Aeno Ek7S 1,7 L Strix 2200 W | 299 zł |
- Schowek na kabel sieciowy w podstawie.
- Podstawa obrotowa 360°
- Czas gotowania do 6 minut.
Modyfikacje AENO EK7S
Ceny na AENO EK7S |
---|---|---|---|---|
AENO EK8S biały | od 300 zł | 4 oferty | ||
AENO EK7S czarny | od 299 zł | 7 oferty |