Toster De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR
Zdjęcia 5 |
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR
Ceny na De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BG | od 340 zł | 5 oferty | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BK | od 319 zł | 10 oferty | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ | od 333 zł | 4 oferty | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR | od 349 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →