Toster De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BG
Zdjęcia 5 |
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BG
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toster DELONGHI Icona Vintage CTOV2103.BG Beżowy | 340 zł |
Toster DeLonghi Icona Vintage (CTOV 2103.BG) | 418 zł |
Modyfikacje De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BG
Ceny na De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BG |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BG | od 340 zł | 5 oferty | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BK | od 319 zł | 11 oferty | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ | od 333 zł | 6 oferty | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR | od 362 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →