Toster Russell Hobbs Distinctions 26430-56 (26430-56)
Zdjęcia 12 |
Russell Hobbs Distinctions 26430-56 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Distinctions 26430-56
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs toster 6 ustawień przyrumienienia rozmrażanie podgrzewanie d | 302 zł |
Russell Hobbs Toster Distinctions 2S 26430-56 - Black | 584 zł |
Toster RUSSELL HOBBS 26430-56 Distinctions Czarny | 320 zł |
Toster RUSSELL HOBBS 26430-56 Distinctions Czarny | 320 zł |
Modyfikacje Russell Hobbs Distinctions 26430-56
Ceny na Russell Hobbs Distinctions 26430-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Distinctions 26430-56 | od 302 zł | 4 oferty | ||
Russell Hobbs Distinctions 26431-56 | od 341 zł | 2 oferty | ||
Russell Hobbs Distinctions 26432-56 | od 302 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →