Toster WMF KITCHENminis Long Toaster
Zdjęcia 7 |
WMF KITCHENminis Long Toaster |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF KITCHENminis Long Toaster
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wmf 414120011 KITCHENminis Toster Stal Nierdzewna 900 W Srebrny | 399 zł |
Toster WMF Long Slot Kitchenminis 414120011 | 360 zł |
Toster Kitchenminis WMF (414120011) --- OFICJALNY SKLEP WMF | 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →