Тостер Russell Hobbs Distinctions 26432-56 (26432-56)
Фото 11 |
Russell Hobbs Distinctions 26432-56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Distinctions 26432-56
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs toster 6 ustawień przyrumienienia rozmrażanie podgrzewanie d | 302 zł |
Toster RUSSELL HOBBS 26432-56 Distinctions Tytanowy | 310 zł |
Russell Hobbs Distinctions Titanium 2643256 Ruszt do bułek Rozmrażanie | 302 zł |
Russell Hobbs Distinctions Titanium 2643256 Ruszt do bułek Rozmrażanie | 302 zł |
Модификації Russell Hobbs Distinctions 26432-56
Ціни на Russell Hobbs Distinctions 26432-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Distinctions 26432-56 | від 302 zł | 4 пропозиції | ||
Russell Hobbs Distinctions 26431-56 | від 349 zł | 1 пропозиція | ||
Russell Hobbs Distinctions 26430-56 | від 320 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →