Кавоварка Russell Hobbs Distinctions 26451-56 синій
Відео 1Фото 9 |
Russell Hobbs Distinctions 26451-56 синій |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Russell Hobbs Distinctions 26451-56
Ціни на Russell Hobbs Distinctions 26451-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Distinctions 26452-56 нержавіюча сталь | від 1 000 zł | 1 пропозиція | ||
Russell Hobbs Distinctions 26451-56 синій | від 915 zł | 2 пропозиції | ||
Russell Hobbs Distinctions 26450-56 чорний | від 932 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →