Toster Russell Hobbs Retro 21680-56
Zdjęcia 16 |
Russell Hobbs Retro 21680-56 |
|
Skala odliczania czasu grzanki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Retro 21680-56
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs toster szybkie opiekanie funkcja rozmrażania szerokie otwory | 265 zł |
Toster Russell Hobbs Retro (21680-56) | 298 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Retro 21680-56 | 298 zł |
Modyfikacje Russell Hobbs Retro 21680-56
Ceny na Russell Hobbs Retro 21680-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Retro 21682-56 | od 254 zł | 1 oferta | ||
Russell Hobbs Retro 21681-56 | od 259 zł | 1 oferta | ||
Russell Hobbs Retro 21680-56 | od 265 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →