Toster Russell Hobbs Colours 21391-56
Zdjęcia 11 |
Russell Hobbs Colours 21391-56 beżowy czerwony |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Colours 21391-56
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs 21391-56 Colours Plus Red Long Slot AGDM-TOS-RUS-020 | 229 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Colours Plus Flame 21391-56 | 219 zł |
Toster Russell Hobbs Colours Plus Flame Red 21391-56 | 239 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Colours Plus Flame 21391-56 | 215 zł |
Modyfikacje Russell Hobbs Colours 21391-56
Ceny na Russell Hobbs Colours 21391-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Colours 21395-56 | od 196 zł | 6 oferty | ||
Russell Hobbs Colours 21391-56 | od 215 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →