Тостер Russell Hobbs Colours Plus 26550-56
Фото 17 |
Russell Hobbs Colours Plus 26550-56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Colours Plus 26550-56
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs toster na 2 kromki bardzo szerokie szczeliny na tosty nasadk | 186 zł |
Toster Russell Hobbs Colours Plus 2S 26550-56 czarny | 186 zł |
Russell Hobbs Colours Plus 2s 26550-56/rh Toaster Posrebrzany 25159036001 | 266 zł |
Модификації Russell Hobbs Colours Plus 26550-56
Ціни на Russell Hobbs Colours Plus 26550-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Colours Plus 26551-56 | від 196 zł | 1 пропозиція | ||
Russell Hobbs Colours Plus 26552-56 | від 249 zł | 1 пропозиція | ||
Russell Hobbs Colours Plus 26554-56 | від 198 zł | 1 пропозиція | ||
Russell Hobbs Colours Plus 26550-56 | від 186 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →