Toster Russell Hobbs Colours Plus 26550-56
Zdjęcia 17 |
Russell Hobbs Colours Plus 26550-56 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Colours Plus 26550-56
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs toster na 2 kromki bardzo szerokie szczeliny na tosty nasadk | 186 zł |
Toster Russell Hobbs Colours Plus 2S 26550-56 czarny | 186 zł |
Russell Hobbs Colours Plus 2s 26550-56/rh Toaster Posrebrzany 25159036001 | 266 zł |
Modyfikacje Russell Hobbs Colours Plus 26550-56
Ceny na Russell Hobbs Colours Plus 26550-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Colours Plus 26551-56 | od 192 zł | 2 oferty | ||
Russell Hobbs Colours Plus 26550-56 | od 186 zł | 3 oferty | ||
Russell Hobbs Colours Plus 26554-56 | od 194 zł | 2 oferty | ||
Russell Hobbs Colours Plus 26552-56 | od 195 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →