Toster Cecotec ClassicToast 15000
Zdjęcia 24 |
Cecotec ClassicToast 15000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec ClassicToast 15000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec ClassicToast 15000 Beige ExtraDouble cyfrowy toster z 2 bardzo sze | 211 zł |
Cecotec Upright Toaster Classictoast 15000 Blue Extra Double Niebieski One | 191 zł |
Cecotec Digital ClassicToast 15000 Blue Extra Double Toster 1500 W 2 bardz | 189 zł |
Cecotec ClassicToast 15000 Żółty ExtraDouble cyfrowy toster z 2 bardzo sze | 189 zł |
Cecotec Upright Toaster Classictoast 15000 Yellow Extra Double Beżowy One | 191 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →