Тостер Cecotec ClassicToast 15000
Фото 24 |
Cecotec ClassicToast 15000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec ClassicToast 15000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cecotec ClassicToast 15000 Beige ExtraDouble cyfrowy toster z 2 bardzo sze | 211 zł |
Cecotec Upright Toaster Classictoast 15000 Blue Extra Double Niebieski One | 191 zł |
Cecotec Digital ClassicToast 15000 Blue Extra Double Toster 1500 W 2 bardz | 189 zł |
Cecotec ClassicToast 15000 Żółty ExtraDouble cyfrowy toster z 2 bardzo sze | 189 zł |
Cecotec Upright Toaster Classictoast 15000 Yellow Extra Double Beżowy One | 181 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →