Тостер Cecotec Turbo EasyToast (03229)
Фото 8 |
Cecotec Turbo EasyToast |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Turbo EasyToast
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cecotec Toster Płaski Poziomy Turbo EasyToast InoxDark Do wszystkich rodza | 139 zł |
Cecotec Flatbed Toaster Turbo Easytoast Inox Posrebrzany One Size / EU Plu | 124 zł |
Cecotec Turbo Easy Toast Inox płaski toster 3 grzejniki kwarcowe 6 poziomó | 129 zł |
Cecotec Turbo Easytoast 900w Flat Toaster Posrebrzany 3229 | 118 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →