Тостер Cecotec Toast&Taste 9000 Double
Фото 15 |
Cecotec Toast&Taste 9000 Double |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Toast&Taste 9000 Double
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cecotec Toast & Taste 9000 Podwójny toster z tworzywa sztucznego z 2 krótk | 112 zł |
Cecotec 9000 Double White Vertical Toaster Czarny One Size / EU Plug 03188 | 108 zł |
Cecotec Toster pionowy Toast&Taste Black & White biały podwójna krótka szc | 126 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →