Тостер Severin AT 2286
Фото 4 |
Severin AT 2286 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin AT 2286
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Severin AT 2286 Toster Tworzywo Sztuczne 700 W 114 L Biały | 98 zł |
Severin AT 2286 AGDM-TOS-SVN-017 | 99 zł |
Toster Severin AT 2286 biały | 98 zł |
Severin AT 2286 Ruszt do bułek 700W | 140 zł |
Toster SEVERIN AT2286 | 66 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →